Головна Усі консультації Спрощена система Фізособи — підприємці на єдиному податку

Електронну заяву про зміну податкової адреси разом з декларацією подають лише платники єдиного податку 3 або 5 групи

Чи може ФОП - платник ЄП подати заяву про зміну податкової адреси або місця провадження господарської діяльності разом з податковою декларацією, якщо декларація подається в електронному вигляді?

Згідно з п. 298.6 ст. 298 Податкового кодексу України у разі зміни податкової адреси суб’єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності заява подається платниками єдиного податку третьої та п’ятої груп разом з податковою декларацією за податковий (звітний) період, у якому відбулися такі зміни.

Відповідно до пп. 298.1.1 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до органу доходів і зборів заяву.


Заява подається за вибором платника в один із таких способів:

1) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

2) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

3) засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Реєстр форм звiтних документiв платникiв юридичних та фiзичних осiб для занесення до електронної бази звiтних документiв Міндоходів розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів в рубриці Головна/Електронна звітність/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр електронних форм податкових документів.

Реєстр передбачає електронну форму заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, яка містить дані про податкову адресу та місце провадження господарської діяльності платника.

Отже, у разі зміни податкової адреси або місця провадження господарської діяльності фізичні особи - підприємці - платники єдиного податку тільки третьої або п’ятої групи можуть подати в електронному вигляді заяву разом з податковою декларацією за податковий (звітний) період, у якому відбулися такі зміни.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
ДПІ у Подільському районі м. Києва
Рубрика:
Спрощена система / Фізособи — підприємці на єдиному податку
Теги:
3 група ЄП , Електронний документ , Єдиний податок , ПКУ , 5 група ЄП , Декларація

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі