Главная Все консультации Налогообложение НДС

Чи коригувати ПК на послуги транспортування поверненого товару?

ТОВ придбало товар, сплативши окремо за транспортування. За придбаним товаром і за послугами транспортування відображено ПК. Товар виявився неякісним, тому він повернений постачальнику. На повернений товар складені РК. Чи потрібно нараховувати компенсуючі ПДВ на послуги транспортування?

Відповідно до пп. «г» пп. 198.5 ПКУ, платник ПДВ зобов’язаний нарахувати так звані компенсуючі податкові зобов’язання з ПДВ, склавши і зареєструвавши в ЄРПН ПН, в тому числі на послуги, придбані з ПДВ, якщо вони починають використовуватися в операціях, що не є господарською діяльністю платника ПДВ.

Якщо товар повернуто, то можна вважати, що послуги транспортування на доставку цього товару використані в операціях, що не є господарською діяльністю. А тому в повній відповідності з пп. «г» п. 198.5 ПКУ, на такі послуги потрібно нарахувати компенсуючі податкові зобов’язання з ПДВ.

 

 

Доступ к полному тексту этой консультации возможен только для подписчиков электронного или бумажного «Дебет-Кредит». Если вы подписчик, пожалуйста, авторизуйтесь.

Или оформите подписку, перейдя по ссылке;  стоимость минимального пакета «Мой ассистент» составляет только 58 грн в месяц.

Спасибо за понимание.

Автор:
Александр Золотухин
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Налогообложение / НДС
Теги:
Корректировка , НДС , Транспортные средства , Налоговый кредит

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Сюди! Тут -20%
на передплату
Закрыть +