Главная Все консультации Госрегулирование Другое

Виправлення помилки в поданих змінах про засновника до Держреєстратора

При зміні місця проживання засновника - фізособи ТОВ подали зміни до Держреєстратора, але допустили помилку, дані про засновника -"старі", а по інформації про кінцевого бенефеціара власника - нові. Що потрібно зробити? Де і на що це впливає? Які наслідки можуть бути?

Закон №361, зокрема, зобов’язує юридичних осіб, зареєстрованих до набрання чинності цим Законом, подати державному реєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника в обсязі, визначеному цим Законом, та структуру власності протягом трьох місяців з дня набрання чинності нормативно-правовим актом, яким буде затверджена форма та зміст структури власності.

Також Законом №361 передбачено, що юридичні особи зобов’язані підтримувати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності в актуальному стані, оновлювати її та повідомляти державного реєстратора про зміни протягом 30 робочих днів з дня їх виникнення, та подавати державному реєстратору документи, що підтверджують ці зміни.

У разі виявлення юридичною особою неповноти або неточностей чи помилок у раніше наданій державному реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридична особа не пізніше трьох робочих днів з дня їх виявлення повторно направляє відкориговані відомості в порядку, передбаченому цим Законом (п. 23 Закону №361).

Нагадаємо, що інформація про кінцевого бенефіціара подається у реєстраційних картках, затверджених наказом Мін’юсту «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» від 18.11.2016 №3268/5.

Наразі, накладається тільки штраф на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи за неподання або несвоєчасне подання державному реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи або про його відсутність, або документів для підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи (виконавчого органу), від однієї 1000 до трьох 3000 НМДГ (від 17000 до 51000 грн).
Штраф за переподання/уточнення інформації про кінцевого беніфіціара через виявлену помилку законодавством не передбачено.

Доступ к полному тексту этой консультации возможен только для подписчиков электронного или бумажного «Дебет-Кредит». Если вы подписчик, пожалуйста, авторизуйтесь.

Или оформите подписку, перейдя по ссылке;  стоимость минимального пакета «Мой ассистент» составляет только 58 грн в месяц.

Спасибо за понимание.

Автор:
Щербина Светлана
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Госрегулирование / Другое

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме