Главная Все консультации Госрегулирование Наличное обращение и касса

Обов’язкові реквізити чеку РРО з 01.08.2021 р.

Які реквізити касового чеку РРО, який був зареєстрований у контролюючих органах до 01.08.2020 р. для торгівлі підакцизними товарами без використання електронного платіжного терміналу, з'єднаного чи об'єднаного з РРО, будуть обов'язковими з 01.08.2021 року?

Перелік обов’язкових реквізитів чеку РРО наведено в п. 2 розд. ІІ Положення №13. Форма чеку наведена в додатку 1 до Положення №13. Рекомендуємо проглянути перелік реквізитів безпосередньо в п. 2 розділу ІІ Положення №13.

Поряд з цим, п. 2 розд. ІІ Положення №13 викладався у новій редакції Наказами Мінфіну від 18.06.2020 р. № 306 і від 08.06.2021 р. №329.

Норми цих Наказів містять окремі перехідні положення щодо необхідності зазначення у чеках РРО окремих реквізитів.

Якщо суб’єкт господарювання використовує РРО, версії внутрішнього програмного забезпечення яких включені до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій та які перебували на обліку в контролюючих органах до 01.08.2020 р. (дати набрання чинності Наказом №306), він не повинен виконувати вимоги до форми і змісту чеку РРО в частині (див. п. 3 Наказу №306):

  • створення електронних розрахункових документів; 
  • відображення найменування суб'єкта господарювання; 
  • цифрового значення штрихового коду товару; 
  • заокруглення суми до сплати; 
  • зазначення валюти операції; 
  • найменування платіжної системи; 
  • QR-коду.

А відповідно до п. 2 Наказу №329:

  • до 01.10.2021 року вимоги до форми і змісту розрахункових документів в частині цифрового значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої не поширюються на розрахункові документи, що створюються РРО, версії внутрішнього програмного забезпечення яких включені до Держреєстру РРО до дня набрання чинності цим наказом;
  • до 01.10.2021 року РРО, версії внутрішнього програмного забезпечення яких включені до Держреєстру РРО, за наявності технічних можливостей мають бути доопрацьовані їх виробниками (постачальниками) відповідно до ст. 12 Закону про РРО з метою забезпечення можливості виконання всіх вимог до форми і змісту розрахункових документів, відповідно до цього наказу.

Також читайте тут та тут>>

Доступ к полному тексту этой консультации возможен только для подписчиков электронного или бумажного «Дебет-Кредит». Если вы подписчик, пожалуйста, авторизуйтесь.

Или оформите подписку, перейдя по ссылке;  стоимость минимального пакета «Мой ассистент» составляет только 58 грн в месяц.

Спасибо за понимание.

Автор:
Александр Золотухин
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Госрегулирование / Наличное обращение и касса
Теги:
Касса , РРО

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 7

Новости по теме

Консультации по теме