Главная Все консультации Упрощенная система Физлица — предприниматели на едином налоге

Які звіти має подавати ФОП - «єдинник» ІІ групи?

ФОП на ІІ групі ЄП без найманих працівників. Які звіти він повинен подавати з 01.01.2021 року?

Податкова декларація платника єдиного податку – фізособи - підприємця

Форма затверджена Наказом Мінфіну від 19.06.2015 р. №578. Подається за звітний рік у строк 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (пп. 49.18.3, пп. 296.2 ПКУ).

У декларації відображається сума ЄП та ЄСВ (в додатку 1), які ФОП має сплатити за наслідками звітного року.

 

Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізосіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску

Форма затверджена Наказом Мінфіну від 13.01.2015 р. №4. Подається за звітний квартал – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (пп. 49.18.2 ПКУ).

Подається тільки в тому разі, якщо ФОП протягом звітного кварталу нараховував та/або виплачував доходи фізичним особам, в тому числі іншим ФОПам. Таким чином, у Розрахунку показують як виплачені фізособам доходи, так і утримані ПДФО, ВЗ, а також нарахований ЄСВ, якщо оплата була за роботи, послуги, на які нараховується ЄСВ.

 

Звіт про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за формою №ЗВР-1

Форму затверджено Наказом Мінфіну від 21.01.2016 р. №13. Подається не пізніше 15 числа наступного за звітним місяця у разі, якщо інформація про розрахункові операції не передається по дротових або бездротових каналах зв'язку (див. п. 7 ст. 3 Закону про РРО).

Фактично це стосується ФОП, які замість РРО зареєстрували на господарську одиницю КОРО і РК, згідно з вимогами ст. 10 Закону про РРО, і використовують такі КОРО і РК для оформлення розрахункових операцій.

Доступ к полному тексту этой консультации возможен только для подписчиков электронного или бумажного «Дебет-Кредит». Если вы подписчик, пожалуйста, авторизуйтесь.

Или оформите подписку, перейдя по ссылке;  стоимость минимального пакета «Мой ассистент» составляет только 58 грн в месяц.

Спасибо за понимание.

Автор:
Александр Золотухин
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Упрощенная система / Физлица — предприниматели на едином налоге
Теги:
2 группа ЕН , Единый налог , Отчетность , Предприниматели

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме