Головна Усі консультації Право і відповідальність Відповідальність, санкції і штрафи

Відповідальність «єдиноподатника» за застосування негрошової форми розрахунків

Яку відповідальність несе платник єдиного податку у випадку застосування негрошової форми розрахунків?

За повний рік існування нових правил спрощеної системи оподаткування платники єдиного податку всіх груп мали вивчити одне з найголовніших правил: здійснювати розрахунки за відвантажені товари (виконані роботи, надані послуги) слід виключно у грошовій формі (готівковій та/або безготівковій). На цьому наголошує п. 291.6 ПКУ, і це правило стосується усіх без винятку груп єдиного податку. Наслідки порушення такого правила дуже неприємні для всіх «єдиноподатників», незалежно від групи оподаткування.

Для наочності наведемо їх у таблиці.


Таблиця

Відповідальність, яку несе «єдиноподатник» у випадку застосування негрошової форми розрахунків

 

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Автор:
Кондзелка Марьяна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Відповідальність, санкції і штрафи
Теги:
1 група ЄП , 2 група ЄП , 3 група ЄП , 4 група ЄП , Відповідальність , Єдиний податок , 5 група ЄП , 6 група ЄП

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі