Виправити таку помилку, на жаль, не можна. Але працівнику необхідно подати звіт про використання коштів, наданих у підзвіт.
Відповідно до п. 20 Положення №148 фізособи – довірені особи підприємств – юросіб, які одержали готівку з поточного рахунку із застосуванням корпоративного електронного платіжного засобу або особистого електронного платіжного засобу, використовують її за призначенням без оприбуткування в касі.
Зазначені довірені особи подають до бухгалтерії підприємства звіт про використання готівки разом із підтвердними документами в установлені строки і порядку, визначені для підзвітних осіб законодавством України. До звіту додаються документи про одержання готівки з поточного рахунку (чек банкоматау копія видаткового ордеру, довідки за встановленими формами, сліп, квитанція торговельного терміналу) разом з невитраченим залишком готівки.
ДФС в ІПК від 23.08.2018 р. №3719/6/99-99-14-03-03-15/ІПК для отримання більш детального роз'яснення з порушених питань пропонує звернутися до Нацбанку як до розробника Положення №148.
Указом Президента України №436/95 за порушення касової дисципліни встановлено розміри фінансових санкцій.
При цьому Указом №436 не передбачена фінансова відповідальність за недотримання вимог п. 20 Положення №148 в частині оприбуткування в касі готівки, отриманої із застосуванням корпоративного електронного платіжного засобу.
Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!
Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!
Доступ до цього матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, авторизуйтесь.
Або зареєструйтесь , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.
Зареєструватись