Головна Усі консультації Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

Методи отримання страхових виплат встановлюються договором

Після надходження лікарняних і декретних на спецрахунок 2604 і перерахування 2% ЄСВ, як можна залишок коштів повністю зняти, щоб не було проблем із ФСС ТВП, якщо чеки Приватбанк не видає, а на з/п картки директор не згоден?

Із питання  незрозуміло, що означає «чеки Приватбанк не видає». Однак зазначимо наступне. 

Чинне законодавство дійсно вимагає для отримання фінансування від ФСС з ТВП відкриття страхувальником спеціального рахунку в банку. Але законодавство не встановлює спеціальних правил по користуванню таким рахунком його власником або по обслуговуванню такого рахунку банком. 

З точки зору законодавства особливість такого рахунку полягає тільки в тому, що на нього надходить тільки фінансування від ФСС з ТВП, і що використати це фінансування страхувальник може лише на сплату ЄСВ і ПДФО, а також страхові виплати застрахованим особам, на яких він отримав таке фінансування. 


 

Те, як страхувальник буде виплачувати страхові виплати, законодавство не встановлює. Те, як саме власник рахунку може зняти кошти з нього, встановлюється договором між ним і уповноваженим банком (відділенням), в якому відкрито рахунок.  Це може бути і зняття коштів готівкою по чеку, і безготівкове перерахування їх працівнику на зарплатну картку (якщо в банку відкрито зарплатний проект щодо працівників страхувальника), а може бути і безготівкове перерахування на будь-яку іншу банківську картку працівника (в тому числі і картку іншого банку), згідно його заяви.  

Автор:
Бикова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Єдиний соціальний внесок , Страхування , Фонд безробіття

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі