Головна Усі консультації Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

У самозайнятої особи відсутні працівники: чи подавати додаток 4 Звіту з ЄСВ?

У нотаріуса (самозайнятої особи) відсутні наймані працівники. Чи потрібно йому подавати звітність з ЄСВ (додаток 4)?

Згідно з п. 11 Розділу ІІ Порядку №435, якщо юрособи або ФО - підприємці не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, Звіт за найманих працівників до органів доходів і зборів ними не подається.

Таким чином, у випадку повної відсутності найманих працівників додаток 4 Звіту з ЄСВ не подається. Самозайнята особа має подати за себе річний додаток 5 в строк до 1 травня року, що настає за звітним періодом.

 

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Степанов Михаил
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Єдиний соціальний внесок , Звітність

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі