Головна Усі консультації Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

Зазначено неправильну дату звільнення працівника в таблиці 5 Звіту з ЄСВ: як виправити?

Як виправити помилку в таблиці 5 (неправильна дата звільнення працівника) Додатку 4 Звіту з ЄСВ?

Згідно з п. 2 Розділу V Порядку №435, у разі виявлення страхувальником у Звіті після закінчення строку подання такого Звіту помилки в реквізитах (крім сум), що стосується страхувальника або застрахованої особи, подаються скасовуючі документи, тобто страхувальник повинен сформувати та подати Звіт за попередній період, який містить перелік таблиць Звіту, відповідну таблицю із зазначенням типу форми «скасовуюча» з відомостями, які були помилкові, на одну або декількох застрахованих осіб та відповідну таблицю із зазначенням типу форми «початкова» із зазначеними правильними відомостями на одну або декількох застрахованих осіб, при цьому таблиця 6 додатку 4 до цього Порядку має містити дані щодо кожної застрахованої особи окремо.

Отже, необхідно сформувати окремий звіт за відповідний місяць, в якому було допущено помилку, з таблицею 5 «скасовуюча», яка має містити рядок з помилковими даними щодо працівника, та таблицею 5 «початкова», в якій має бути відображено правильні дані, зокрема, дата звільнення працівника.

 

 

 

 

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Степанов Михаил
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Єдиний соціальний внесок , Звітність , Трудові відносини

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі