Головна Усі консультації Праця та соціальний захист Трудові відносини

Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору

Чи необхідно фізичним особам – підприємцям реєструвати трудові договори з найманими працівниками в центрі зайнятості?

Починаючи з 1 січня 2015 року, зникла норма, яка зобов’язувала роботодавців – фізосіб реєструвати трудові договори з найманими робітниками в службі зайнятості. Статтю 24 прим. 1 Кодексу законів про працю, яка висувала таку вимогу, виключили з цього документа. Взамін цього законодавством встановлено загальну норму відносно повідомлення територіального органу ДФСУ про прийом найманих працівників.


 

Зазначені зміни внесені Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці” від 28 грудня 2014 року № 77-VIII.

Зокрема, частину третю статті 24 Кодексу законів про працю тепер викладено в такій редакції: “Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України”.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
ДПІ у Деснянському районі м. Києва
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Підприємці , Реєстрація , Трудові відносини , Договір

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі