Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Коригування коду типу нарахувань "13" у звіті з ЄСВ

У вересні 2017 р. у працівниці закінчилась відпустка по вагітності та пологах. У таблиці 5 звіту за вересень бухгалтер відобразила початок відпустки для догляду за дитиною до трьох років, а у таблиці 6 - «дотяжку» ЄСВ з кодом типу нарахувань "13". Згодом лікарняний продовжили на 14 к.дн. і виявилося, що робити донарахування ЄСВ непотрібно. Як виправити ситуацію?

Код типу нарахувань "3" - це сума зарплати (доходу) нарахована у попередніх звітних періодах згідно з бухгалтерськими та іншими документами, за якими проводиться нарахування (обчислення) або які підтверджують нарахування (обчислення) зарплати (доходу), на яку страхувальником самостійно зменшено зайво нараховану суму ЄСВ.

Застосування коду типу нарахувань "3" тягне за собою обов’язкове заповнення реквізитів таблиці 6 звіту з ЄСВ, зокрема:

  • 10 – "Код типу нарахувань" - код 3;
  • 11 – "Місяць та рік, за який проведено нарахування" - місяць і рік, з які проводимо виправлення (у зазначеному у запитанні випадку - це вересень 2017 р.);
  • 17 -  "Загальна сума нарахованої заробітної плати/доходу" та сума доходу, щодо якого зменшуємо суму ЄСВ;
  • 18 – "Сума нарахованої заробітної плати/доходу в межах максимальної величини, на яку нараховується єдиний внесок" та  сума доходу, щодо якого зменшуємо суму ЄСВ;
  • 21 – "Сума нарахованого єдиного внеску за звітний місяць (на заробітну плату/дохід)" - сума нарахованого ЄСВ на суму зазначену у графі 18. 

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Галина Казначей
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Єдиний соціальний внесок , Звітність , Лікарняні

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі