Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Авансові внески сплачено більше, ніж задекларовано податку: відображаємо у декларації з прибутку

Сума сплачених підприємством щомісячних авансових внесків за січень — грудень виявилася більшою, ніж сума нарахованого зобов’язання з податку на прибуток за рік. Як відобразити це у декларації з податку на прибуток?

Платники податку на прибуток, у яких базовим податковим (звітним) періодом є календарний рік, суму податкового зобов’язання за звітний (податковий) рік відображають у рядку 14 «Податок на прибуток за звітний (податковий) період» Податкової декларації з податку на прибуток підприємства, затвердженої наказом Міндоходів України від 30.12.2013 р. № 872 (далі — декларація № 872).


 

При визначенні податкового зобов’язання за звітний (податковий) рік у зменшення нарахованої суми податку на прибуток враховується, зокрема, сума нарахованого авансового внеску з податку на прибуток, яка відображається у рядку 13.7 таблиці 1 додатка ЗП до рядка 13 декларації № 872.

У разі якщо сума нарахованого авансового внеску з податку на прибуток (рядок 13.7 додатка ЗП) перевищує сумарне значення податку на прибуток, задекларованого у рядках 10 — 12 декларації № 872, платники цього податку, у яких базовим податковим (звітним) періодом є календарний рік, мають право відобразити показник рядка 14 цієї декларації зі знаком «-».

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
Вісник. Офіційно про податки
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Податок на прибуток , Декларація

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі