Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

При заповненні декларації разом із доходами від незалежної та підприємницької діяльностей відображаються й інші доходи

Фізична особа здійснює незалежну професійну діяльність арбітражного керуючого та одночасно підприємницьку. Чи відображаються в одній Податковій декларації доходи від підприємницької та незалежної професійної діяльності, а також інші?

У разі якщо фізична особа зареєстрована як підприємець та при цьому така особа отримала свідоцтво на право здійснення незалежної професійної діяльності, вона обліковується в органах доходів і зборів як фізична особа — підприємець. У такому випадку фізична особа подає до органу доходів і зборів заяву за формою № 5-ОПП з позначкою «Зміни» та копію свідоцтва про право на зайняття незалежною професійною діяльністю. У довідці за формою № 4-ОПП перед прізвищем, ім’ям та по батькові такої особи зазначається «Фізична особа — підприємець» та вид професійної діяльності, наприклад, «Фізична особа — підприємець, арбітражний керуючий». 

Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність арбітражного керуючого та одночасно здійснює підприємницьку діяльність, застосовуючи загальну систему оподаткування, зобов’язана вести книгу обліку доходів та витрат, затверджену наказом Міндоходів України від 16.09.2013 р. № 481 (далі — наказ № 481), в якій відображає отримані доходи та понесені протягом року витрати від здійснення обох видів діяльності.

За результатами звітного року зазначена особа подає одну Податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі — Податкова декларація) у строки, передбачені для фізичних осіб — підприємців (протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року).

При заповненні Податкової декларації разом із доходами від незалежної професійної та підприємницької діяльностей відображаються інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
Вісник. Офіційно про податки
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Доходи , Підприємці , Декларація

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі