Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Звітність при роздрібному продажу алкоголю та тютюнової продукції

Підприємство отримало ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими та алкогольними виробами. Яку звітність необхідно подавати до податкової?

Декларація з акцизного податку

Відповідно до пп. 212.1.11 ПКУ платниками акцизного податку, зокрема, є особи – суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів.

Платники акцизного податку подають щомісячно, не пізніше 20 числа наступного звітного періоду контролюючому органу, декларацію з акцизного податку.

Суми акцизного податку перераховуються до бюджету протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого для подання податкової декларації. 

При цьому, суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів заповнюють Розділ Д та додаток 6 до Декларації.

Зауважимо, що подавати Декларацію необхідно незалежно від наявності показників для декларування за наявності ліцензії та статусу платника акцизного податку.

 

ЄСВ, ПДФО та ВЗ

Починаючи з І кварталу 2021 року суб’єкти господарювання при нарахуванні доходу фізособам (наприклад заробітна плата або винагорода за договором ЦПХ) повинні подавати Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (Додаток 4ДФ). Подати його слід протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу.

 

Прибуток та фінансова звітність

Платники податку на прибуток, у яких річний дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за показниками Звіту про фінансові результати (Звіту про сукупний дохід), за попередній річний звітний період, не перевищує 40 мільйонів гривень подають Декларацію з податку на прибуток за річний період.

Крім того разом з Декларацією з податку на прибуток в обов’язковому порядку подається фінансова звітність, яка є невід’ємним додаток до Декларації з податку на прибуток.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 58 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Станіслав Горбовцов
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Акциз , Алкоголь , Єдиний соціальний внесок , Звітність , ПДФО , Податок на прибуток , Тютюнові вироби , Фінансова звітність

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі