• Посилання скопійовано

Виправити помилку можна лише в таблиці звіту №1ДФ

Як виправити помилки у Податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за формою №1ДФ?

Пункт 4.4 Порядку №1020 передбачає однаковий порядок виправлення будь-яких помилок, що їх податковий агент припустився під час заповнення таблиці звіту №1ДФ (тобто тієї його частини, в якій наводяться безпосередньо відомості про доходи фізосіб та ПДФО з таких доходів за його наявності). На жаль, порядку виправлення решти помилок просто немає, тож, складаючи звіт №1ДФ, слід дуже уважно заповнювати всі передбачені ним відомості.

Принцип виправлення такий:

Дія 1. Рядок із будь-якими недостовірними відомостями з таблиці звіту №1ДФ, поданого раніше, вилучають.

Дія 2. Якщо потрібно додати відомості про якийсь дохід фізособи, не зазначений у звіті №1ДФ, поданому та прийнятому раніше, додають новий рядок із відомостями про таку фізособу і такий дохід.

Дія 3. Якщо потрібно відкоригувати відомості, зазначені у звіті №1ДФ, поданому та прийнятому раніше, слід виконати дії 1 та 2. Тобто спочатку вилучити рядок з хибними відомостями, а відтак додати новий рядок із правильними.

Тепер розглянемо, як ці дії відображають у звіті №1ДФ. Звітна нова та уточнююча форми звіту №1ДФ подаються на підставі інформації з попередньо поданого звіту і містять інформацію лише щодо тих рядків та реквізитів, які уточнюються:

— для вилучення помилкового рядка (дія 1) потрібно повторити всі графи такого рядка й у графі 9 зазначити «1» — ознаку вилучення рядка (п. 3.9 Порядку №1020);

— для введення нового або пропущеного рядка (дія 2) повністю заповнити всі його графи й у графі 9 зазначити «0» — ознаку введення рядка;

— для заміни одного помилкового рядка іншим (дія 3) вилучити помилковий рядок та ввести рядок із правильною інформацією, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких вилучає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому разі у першому рядку в графі 9 зазначається «1» — рядок на вилучення, а в другому — «0» — рядок на введення.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 99 грн/міс

Передплатити

Автор: Бикова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «Звітність»

  • Звітність КІК щодо новоствореної юрособи
    Фізособа в листопаді 2023 року зареєструвала підприємство за кордоном (КІК). Дохід по КІК в 2023 році не отримувався. Чи потрібно подавати звітність по КІК за 2023 рік?
    Сьогодні 10:0826
  • Фінансова звітність КІК: як засвідчити та подати?
    Фізособа - контролер КІК (також є ФОП) отримав фінзвітність КІК. Чи можна в електронному кабінеті ФОПа створити звіт про КІК та декларацію про майновий стан фізособи? Як завірити та прикріпити фінзвітність КІК в форматі pdf?
    23.04.2024772
  • Звіт про КІК, якщо компанія не вела діяльності
    В грудні 2022 року фізособа заснувала компанію в США (100% частка). Компанія з дня заснування не вела діяльність і за правилами США не подавала фінзвітність. Фінансовий рік в США з 01.10 по 30.09. У 2024 році фізособа продала свою частку іншій особі. Як сформувати звіт по КІК в Україні, якщо фінзвітності немає?
    23.04.2024132
  • Хто є опосередкованим власником КІК?
    У іноземної юрособи два засновники – фізособи, резиденти України: чоловік (80%) і колишня дружина (20%). Обоє подають звітність про КІК. Пов'язані особи чоловіка, які не впливають на діяльність КІК і не здійснюють фактичний контроль – нова дружина, батько, діти, брат. Хто є опосередкованим власником КІК?
    19.04.202484
  • Чи потрібно подавати скорочений звіт про КІК у 2024 р. якщо звітний рік КІК починається у 2023 р., а закінчується у 2024 р.?
    ФО стала контролюючою особою КІК у 4 кварталі 2023 р. Відповідно до законодавства країни реєстрації КІК фінансовий рік для компанії (зареєстрованої у 4 кв. 2023 р.) закінчується 31.12.2024 р. Чи потрібно у даному випадку подавати скорочений звіт про КІК?
    18.04.202476