• Посилання скопійовано

Як обрати форму фінзвітності залежно від розмірів підприємства?

Якщо підприємство за 2018 та 2019 рр. отримало чистий дохід від реалізації 75 млн грн, а вартість активів ( р.1300 ф.№1) відповідно 26-28 млн грн, чисельність працівників 152 -155 чоловіків, то до якої категорії віднести підприємство: до малих чи середніх? Чи потрібно оприлюднювати фінзвітність та яку фінзвітність подавати до статистики та ДПС: ф. №1,№2 чи №1-м, №2-м?

У нашому аналітичному  матеріалі ми докладно проаналізували класифікацію підприємств для цілей вибору форм фінансової звітності.

Для того, щоб підприємство належало до певної категорії, воно повинно відповідати хоча б двом або всім трьом критеріям. В даному випадку підприємство відповідає категорії малого підприємства за двома критеріями – чистий дохід та вартість активів. Те, що фактична чисельність працівників підприємства перевищує критерій для малого підприємства, ще не є підставою для віднесення його до середніх, адже за іншими двома критеріями воно належить до малих підприємств.

Відповідно, підприємство повинно складати фінзвітність за формами №1-м, 2-м та не повинно її оприлюднювати.

Отже, підприємство має складати фінзвітність за 1 квартал 2020 року за формами №1-м та 2-м та подавати її до органів статистики та органів ДФС у строки, передбачені для подання квартальної звітності:

 

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 116 грн/міс

Передплатити

Автор: Єгорова Юлія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «Звітність»