Головна Усі консультації Спрощена система Фізособи — підприємці на єдиному податку

У разі зміни даних підприємця необхідно внести зміни до Свідоцтва платника єдиного податку

Який порядок внесення змін до свідоцтва платника ЄП, виданого ФОП?

У разі зміни прізвища, імені, по батькові фізичної особи - підприємця або серії та номера паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання в установленому порядку відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків) заява подається протягом місяця з дня виникнення таких змін.

У разі зміни податкової адреси суб’єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності заява подається платниками єдиного податку:


 - першої і другої груп не пізніше 20 числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулися такі зміни (в тому числі зміни видів господарської діяльності);

 - третьої і п’ятої груп разом з податковою декларацією за податковий (звітний) період, у якому відбулися такі зміни.

Зміни щодо:

1) прізвища, імені, по батькові фізичної особи - підприємця, або серії та номера паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання в установленому порядку відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);

2) податкової адреси суб’єкта господарювання;

3) місця провадження господарської діяльності;

4) видів господарської діяльності;

вносяться до раніше виданого свідоцтва платника єдиного податку органом державної податкової служби в день подання платником єдиного податку заяви.

За бажанням платника єдиного податку раніше видане свідоцтво може бути замінено у разі наявності у такого платника податку обставин, визначених у п. 299.12 ст. 299 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), та отримано нове свідоцтво у порядку, визначеному ст. 299 ПКУ.

До отримання нового свідоцтва платник єдиного податку здійснює господарську діяльність на підставі раніше виданого свідоцтва, яке повертається органу державної податкової служби у день отримання нового свідоцтва.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
ДПІ у Подільському районі м. Києва
Рубрика:
Спрощена система / Фізособи — підприємці на єдиному податку
Теги:
1 група ЄП , 2 група ЄП , 3 група ЄП , Єдиний податок , Реєстрація , 5 група ЄП

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі