• Посилання скопійовано

Чи може бути платником ФСП фізособа - підприємець?

Чи може бути платником фіксованого сільськогосподарського податку фізична особа - підприємець?

Відповідно до п. 301.1 ст. 301 гл. 2 р. ХIV Податкового кодексу України, зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), платниками фіксованого сільськогосподарського податку (далі – ФСП) з урахуванням обмежень, встановлених пунктом 301.6 цієї статті, можуть бути сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.


Згідно з пп. 14.1.235 п. 14.1 ст. 14 ПКУсільськогосподарський товаровиробник для цілей гл. 2 р. XIV цього Кодексу - юридична особа незалежно від організаційно-правової форми, яка займається виробництвом сільськогосподарської продукції та/або розведенням, вирощуванням та виловом риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках та водосховищах) та її переробкою на власних чи орендованих потужностях, у тому числі власновиробленої сировини на давальницьких умовах, та здійснює операції з її постачання.

Тобто, платниками фіксованого сільськогосподарського податку можуть бути лише юридичні особи, які відповідають критеріям установленими ПКУ.

Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!

Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!

Доступ до цього матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, авторизуйтесь.

Або зареєструйтесь , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Зареєструватись

Джерело: ДФС у Херсонській області

Рубрика: Оподаткування/Фіксований с/г податок

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «Фіксований с/г податок»

  • Перерахунок ВЗ за грудень зі сплаченої суми страхування за членів профспілки
    Профспілка страхує своїх членів (не працівників) поквартально. За VI квартал 2024 р. платіж було сплачено у вересні 2024 року. Нарахований ПДФО (з натуральним коефіцієнтом) і ВЗ. Податки члени профспілки відшкодовують самостійно. В додатку 4ДФ страхування включено у вересні за ознакою доходу «127» на загальну суму. Чи потрібно робити перерахунок ВЗ за грудень 2024 року?
    16.12.202435
  • Оформлення оплачуваної перерви гіг-спеціалісту
    Як оформити щорічну оплачувану перерву гіг-спеціаліста – наказом або іншим документом? Яким чином гіг-спеціаліст повинен повідомити, що він хоче взяти щорічну оплачувану перерву?
    22.10.202445
  • Облік збільшення вартості об’єкта лізингу
    В договорі фінансового лізингу вартість автомобіля встановлена у валютному еквіваленті. Договір закінчується, сторони планують укласти угоду про перегляд ціни, якою збільшити вартість об’єкта лізингу. Як збільшену вартість відобразити в бухгалтерському обліку?
    17.07.202350
  • Оподаткування фізособи - резидента, яка є засновником нерезидента
    Підприємство - резидент України (платник податку на прибуток, мікропідприємство) планує продавати товари польському підприємству (нерезиденту). У цих підприємств один засновник. Які особливості оподаткування для засновника?
    02.06.2021150
  • Орендна плата оподатковується військовим збором
    Чи підлягає оподаткуванню військовим збором сума орендної плати, що виплачується за договором оренди нерухомого (рухомого) майна?
    23.09.2015941