• Посилання скопійовано

Відображення у декларації з ПДВ суми податку, у відшкодуванні якої відмовлено

Чи відображається платником податку у декларації з ПДВ сума податку, на яку за результатами перевірки податковим органом відмовлено у наданні бюджетного відшкодування та складено податкове повідомлення-рішення за формою «В3»?

Згідно з п. 2.2 Порядку направлення органами ДПС податкових повідомлень-рішень платникам податків, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.2010 р. № 985, у разі якщо за результатами перевірок виявлено відсутність права на отримання платником податку бюджетного відшкодування, то відповідний структурний підрозділ органу ДПС складає податкове повідомлення-рішення про відмову у наданні бюджетного відшкодування ПДВ (форма «В3»).

Податковим повідомленням-рішенням за формою «В3» визначено, що протягом десяти календарних днів, що настають за днем отримання цього податкового повідомлення-рішення (при проведенні процедури адміністративного або судового оскарження — протягом десяти календарних днів, наступних за днем її закінчення), завищена сума, на яку відмовлено у наданні бюджетного відшкодування та складено повідомлення-рішення, зменшується у картці особового рахунку платника податків.


Отже, у разі якщо за наслідками перевірки податковим органом виявлено відсутність права на отримання платником податку бюджетного відшкодування та складено податкове повідомлення-рішення за формою «В3», то в десятиденний строк від дня отримання цього податкового повідомлення-рішення заявлена до відшкодування сума ПДВ зменшується у картці особового рахунку такого платника податку на суму, у відшкодуванні якої відмовлено.

 На суму ПДВ, у відшкодуванні якої відмовлено, збільшується сума від'ємного значення, що відображається платником зі знаком «+» у рядку 21.3 декларації з ПДВ звітного періоду.

Джерело: Вісник. Офіційно про податки

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «ПДВ»