Головна Усі консультації Оподаткування ПДФО

Чи включається до податкової знижки плата за навчання в аспірантурі?

Чи включаються до складу податкової знижки суми, сплачені за навчання в аспірантурі?

Відповідно до ст. 53 Закону про вищу освіту аспірант (ад'юнкт) – особа, яка має повну вищу освіту і освітньо-кваліфікаційний рівень магістра або спеціаліста, навчається в аспірантурі (ад'юнктурі) вищого навчального закладу або наукової установи для підготовки дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук.

Тобто метою навчання в аспірантурі є здобуття не вищої освіти, а наукового ступеня на підставі вже одержаної вищої освіти.


Таким чином, оскільки навчання в аспірантурі не належить до одержання вищої освіти, то плату за навчання в ній не може бути включено до складу податкової знижки платника податку.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
ДПІ у Деснянському районі м. Києва
Рубрика:
Оподаткування / ПДФО
Теги:
ПДФО , Податкова знижка , Навчання

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі