Головна Усі консультації Держрегулювання Інше

Віднесення до класу професійного ризику здійснюється за основним видом економічної діяльності підприємства

Як визначити клас професійного ризику виробництва?

Закон України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» налічує 67 класів професійного ризику виробництва, відповідно до яких розмір єдиного внеску варіюється від 36,76 % до 49,7 %.

Згідно зі статтею 47 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» визначення класу професійного ризику виробництва за видами економічної діяльності здійснюється Фондом соціального страхування від нещасних випадків у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.


У разі якщо страхувальник провадить свою діяльність за декількома видами економічної діяльності, віднесення підприємства до класу професійного ризику виробництва здійснюється за основним видом його економічної діяльності.

Звертаємо увагу платників на те, що Фонд соціального страхування від нещасних випадків має право проводити перевірки достовірності поданих страхувальниками відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний) підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання для віднесення страхувальника до класу професійного ризику  виробництва з урахуванням виду його економічної діяльності.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
ДПІ у Голосіївському районі м. Києва ДПС
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Виробництво , Фонд ТВП

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі