Головна Усі консультації Спрощена система Фізособи — підприємці на єдиному податку

Витяг з реєстру платників єдиного податку діє до внесення змін до реєстру

Протягом якого строку діє витяг з реєстру платників єдиного податку?

Відповідно до п. 299.10 ст. 299 Податкового кодексу України (далі — Податковий кодекс) реєстрація платником єдиного податку є безстроковою.

Пунктом 299.9 цієї статті визначено, що за бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно отримати витяг з реєстру платників єдиного податку, який діє до внесення змін до реєстру.

Слід зазначити, що згідно із п. 299.8 зазначеної статті зміни до реєстру платників єдиного податку вносяться в день подання платником відповідної заяви у разі зміни таких відомостей:


 

- найменування суб’єкта господарювання, коду згідно з ЄДРПОУ (для юридичної особи) або прізвища, ім’я, по батькові фізичної особи — підприємця, реєстраційного номера облікової картки платника податків або серії та номера паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання в установленому порядку відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відповідну відмітку у паспорті);

- податкової адреси суб’єкта господарювання;

- місця провадження господарської діяльності;

- обраних фізичною особою — підприємцем першої та другої груп видів господарської діяльності;

- ставки єдиного податку та групи платника податку.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
Вісник. Офіційно про податки
Рубрика:
Спрощена система / Фізособи — підприємці на єдиному податку
Теги:
Єдиний податок , Підприємці

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі