• Посилання скопійовано

Заява на проведення електронної перевірки подається за 10 днів до її початку

Яка процедура проведення електронної перевірки фізичної особи – підприємця, який є платником єдиного податку?

За заявою суб’єкта спрощеної системи оподаткування із незначним ступенем ризику працівники органів Міндоходів мають право провести дистанційну документальну невиїзну позапланову електронну перевірку.

Заява подається за 10 календарних днів до очікуваного початку перевірки.

Регламент проведення перевірки, у тому числі форма заяви, порядок її подання, прийняття рішення про проведення електронної перевірки затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 03.06.13 р. № 143. Разом із заявою платником подаються в електронній формі документи, необхідні для її проведення. 


 

За результатами електронної перевірки складається довідка, яка надається платнику податків для усунення виявлених порушень. Протягом 20 робочих днів після дати складання такої довідки платник повинен в порядку, встановленому статтею 50 Податкового кодексу України, подати уточнюючий розрахунок до податкової декларації, за якою встановлено порушення податкового законодавства.

Якщо протягом зазначеного терміну платник не подає уточнюючий розрахунок з виправленими показниками, то працівники органів Міндоходів мають право на проведення позапланової перевірки платника податків за відповідний період з усіма її наслідками. 

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 99 грн/міс

Передплатити

Джерело: ДПІ у Деснянському районі м. Києва

Рубрика: Спрощена система/ФОП на єдиному податку

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «ФОП на єдиному податку»

  • Зарахування на рахунок ФОПа винагороди гіг-спеціаліста
    На рахунок ФОПа надійшла винагорода гіг-спеціаліста. Чи потрібно оподатковувати і сплачувати ЄП 5% та подати декларацію?
    11.04.202423
  • ФОП - платник ЄП отримує авторську винагороду: як оподаткувати?
    Юрособа, платник податку на прибуток, укладає договір про створення на замовлення творів і відчуження виключних майнових прав інтелектуальної власності з ФОП- платником ЄП з групи за ставкою 5%. Під твором мається на увазі інформаційні відео-інструкції, які роз’яснюють користування диджитальними онлайн-платформами, пов'язаними з освітою. ФОП (автор) отримує авторську винагороду. Чи є юридична особа податковим агентом для ФОП? Як оподатковується така винагорода у ФОП?
    10.04.202416
  • Чи може ФОП обрати спрощену систему оподаткування при повторній реєстрації в одному і тому ж місяці?
    ФОП отримав витяг платника єдиного податку 04.03.2024 р. Підприємець є платником єдиного податку ІІ групи з 01.04.2024 р. Діяльність припинено 05.03.2024 р. Чи зможе ФОП обрати спрощену систему оподаткування, зокрема III групу за ставкою 5%, при повторній реєстрації у березні 2024 р.?
    03.04.202421
  • Здача землі в оренду фізособою, а не ФОПом
    ФОП на ІІІ групі ЄП здійснює госпдіяльність з надання в оренду житлової, нежитлової нерухомості, має також земельну ділянку сільгосппризначення. Чи можна передати таку ділянку в оренду від імені фізособи, а не ФОПа?
    14.03.202461
  • Чи може ФОП на ЄП виготовляти вино та продавати його на ярмарках?
    Чи можна ФОПу на ІІ групі ЄП займатися виробництвом вина з покупної сировини? Працівників немає, оборот - 100 тис. грн на рік, виготовлене вино буде продаватися на ярмарках. Чи потрібно застосовувати РРО?
    12.03.202436