Главная Все консультации Налогообложение Фиксований с/г податок

Чи може бути платником ФСП фізособа - підприємець?

Чи може бути платником фіксованого сільськогосподарського податку фізична особа - підприємець?

Відповідно до п. 301.1 ст. 301 гл. 2 р. ХIV Податкового кодексу України, зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), платниками фіксованого сільськогосподарського податку (далі – ФСП) з урахуванням обмежень, встановлених пунктом 301.6 цієї статті, можуть бути сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.


Згідно з пп. 14.1.235 п. 14.1 ст. 14 ПКУсільськогосподарський товаровиробник для цілей гл. 2 р. XIV цього Кодексу - юридична особа незалежно від організаційно-правової форми, яка займається виробництвом сільськогосподарської продукції та/або розведенням, вирощуванням та виловом риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках та водосховищах) та її переробкою на власних чи орендованих потужностях, у тому числі власновиробленої сировини на давальницьких умовах, та здійснює операції з її постачання.

Тобто, платниками фіксованого сільськогосподарського податку можуть бути лише юридичні особи, які відповідають критеріям установленими ПКУ.

Доступ к полному тексту материала возможен только для зарегистрированных пользователей. Если Вы уже зарегистрированы на нашем сайте - пожалуйста, авторизуйтесь.

Если пока нет - зарегистрируйтесь прямо сейчас: это просто, не требует Ваших персональных данных и займет не более одной минуты.

Что еще дает регистрация?

Джерело
ДФС у Херсонській області
Рубрика:
Налогообложение / Фиксований с/г податок
Теги:
Предприниматели , Фиксированный с/х налог

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме