Главная Все консультации Упрощенная система Общие положения

Реєстрація суб'єкта господарювання платником єдиного податку

Як правильно суб’єкту господарювання зареєструватися платником єдиного податку?

Відповідно до норм ст. 299 ПКУ для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу заяву.

При цьому реєстрація суб’єкта господарювання як платника ЄП здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку.

У разі відсутності визначених ПКУ підстав для відмови у реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку контролюючий орган зобов’язаний протягом двох робочих днів від дати надходження заяви зареєструвати таку особу платником ЄП.

У разі відмови у реєстрації платника ЄП контролюючий орган зобов’язаний надати протягом двох робочих днів з дня подання суб’єктом господарювання відповідної заяви письмову вмотивовану відмову, яка може бути оскаржена суб’єктом господарювання у встановленому порядку. Разом з тим, за бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно та безумовно отримати витяг з реєстру платників єдиного податку.

Строк надання витягу не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту. Витяг діє до внесення змін до реєстру.

Джерело
ДФС у Закарпатській області
Рубрика:
Упрощенная система / Общие положения
Теги:
Единый налог , Регистрация

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме