Главная Все консультации Право и ответственность Судебная практика

Які строки подання позову до суду з моменту закінчення процедури адміністративного оскарження?

Раніше після проходження процедури адміністративного оскарження за Законом №2181 строк для звернення до суду становив 10 днів з дати отримання відповіді від ДПАУ. Тепер кажуть про 1095 днів з посиланням роз’яснення ВАСУ. Скажіть, у який строк потрібно тепер (з урахуванням ПКУ) звертатись до суду – якщо підприємство вирішило оскаржити податкове повідомлення-рішення в адміністративному порядку або відразу звертатись до суду?

Законодавством встановлений строк 1095 днів з моменту винесення відповідного рішення (п. 56.18). Однак, якщо платник податків не розпочне процедуру оскарження протягом 10 днів з моменту одержання податкового повідомлення-рішення настане строк для погашення податкового зобов’язання.
Зверніть увагу на те, що ВР прийнято зміни до ПК, відповідно до яких строк подання позову до суду буде становити 1095 днів, однак не більше 1 місяця з моменту закінчення процедури адміністративного оскарження. На сьогодні зміни ще не набули чинності.

Данил Гетманцев

Доступ к полному тексту материала возможен только для зарегистрированных пользователей. Если Вы уже зарегистрированы на нашем сайте - пожалуйста, авторизуйтесь.

Если пока нет - зарегистрируйтесь прямо сейчас: это просто, не требует Ваших персональных данных и займет не более одной минуты.

Что еще дает регистрация?

Джерело
ЮК Jurimex
Рубрика:
Право и ответственность / Судебная практика
Теги:
Обжалование , Суд

Комментарии: 5

Новости по теме

Консультации по теме