Головна Усі консультації Право і відповідальність Судова практика

Які строки подання позову до суду з моменту закінчення процедури адміністративного оскарження?

Раніше після проходження процедури адміністративного оскарження за Законом №2181 строк для звернення до суду становив 10 днів з дати отримання відповіді від ДПАУ. Тепер кажуть про 1095 днів з посиланням роз’яснення ВАСУ. Скажіть, у який строк потрібно тепер (з урахуванням ПКУ) звертатись до суду – якщо підприємство вирішило оскаржити податкове повідомлення-рішення в адміністративному порядку або відразу звертатись до суду?

Законодавством встановлений строк 1095 днів з моменту винесення відповідного рішення (п. 56.18). Однак, якщо платник податків не розпочне процедуру оскарження протягом 10 днів з моменту одержання податкового повідомлення-рішення настане строк для погашення податкового зобов’язання.
Зверніть увагу на те, що ВР прийнято зміни до ПК, відповідно до яких строк подання позову до суду буде становити 1095 днів, однак не більше 1 місяця з моменту закінчення процедури адміністративного оскарження. На сьогодні зміни ще не набули чинності.

Данил Гетманцев

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
ЮК Jurimex
Рубрика:
Право і відповідальність / Судова практика
Теги:
Оскарження , Суд

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 5

Новини по темі

Консультації по темі