За результатами електронної перевірки складається довідка, яка вручається платнику податків особисто для ознайомлення та підписання. Якщо платник податків не згідний з результатами перевірки, він має право направити свої зауваження разом з підписаним примірником довідки або надати заперечення протягом 5 днів з моменту вручення довідки перевірки.
Якщо платник податків згідний з виявленими порушеннями, він має можливість самостійно виправити такі порушення шляхом подання уточнюючого розрахунку. Уточнюючий розрахунок з виправленими показниками до податкової декларації, за якою встановлено порушення податкового законодавства, слід подати до органу Міндоходів протягом 20 робочих днів після дати складання такої довідки в порядку, встановленому статтею 50 Податкового кодексу України.
Якщо протягом зазначеного терміну платник податків не подає уточнюючий розрахунок з виправленими показниками, то відповідний контролюючий орган має право на проведення позапланової перевірки платника податків за відповідний період, за наслідками якої будуть застосовані штрафні санкції.
Електронні перевірки проводитимуть для платників податків із незначним ступенем ризику. Перевірки є добровільними та безкоштовними і не несуть за собою штрафних санкцій. Електронна перевірка – це, перш за все, бажання самого платника податків упевнитися в тому, що з його документацією усе гаразд.
Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!
Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!
Доступ до цього матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, авторизуйтесь.
Або зареєструйтесь , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.
Зареєструватись