Головна Усі консультації Праця та соціальний захист Пенсії

Строк видачі довідки про взяття на облік вимушених переселенців продовжено до 1 лютого 2015 р.

Пенсіонер з Донецька переоформив виплату пенсії в Запоріжжі. Чи буде виплачуватись пенсія в січні, якщо довідка про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення АТО, ще не оформлена?

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 “Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції”, пенсії, що призначені або продовжені особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, до набрання чинності цією постановою, здійснюються за фактичним місцем їх проживання (перебування) у разі видачі їм до 31 грудня 2014 р. довідки, виданої згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509.


Відповідно до витягу з протоколу № 8 засідання Кабінету Міністрів України від 12.12.2014, строк видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, продовжено до 1 лютого 2015 року.

Виплата пенсії у січні 2015 року здійснюється за місцем фактичного проживання незалежно від наявності довідки.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
Пенсійний фонд України
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Пенсії
Теги:
Пенсія , Реєстрація

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі