Головна Усі консультації Праця та соціальний захист Пенсії

Прибиральниці аптек права на пенсію за вислугу років не мають

Жінка протягом 27 років працювала прибиральницею в аптеці. Чи може вона вийти на пенсію за вислугу років?

Згідно зі ст. 26 Закону про пенсійне страхування особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років та за наявності страхового стажу не менше 15 років. До досягнення 60-річного віку право на пенсію за віком мають жінки 1961 р. народження і старші після досягнення ними відповідного віку. 

Переліком № 909 передбачено, що право на пенсію за вислугу років (незалежно від віку, за наявності спеціального стажу роботи на посадах і в закладах не менше 25 років) мають, зокрема, провізори, фармацевти (незалежно від найменування посад), лаборанти, які працюють в аптеках, аптечних кіосках, аптечних магазинах, контрольно-аналітичних лабораторіях. Прибиральниці аптек права на пенсію за вислугу років не мають.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
Вісник. Офіційно про податки
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Пенсії
Теги:
Пенсія

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі