Головна Усі консультації Праця та соціальний захист Інше

Для підтвердження стажу роботи слід звернутись в ПФУ для отримання довідки

Яким чином застрахована особа, що прийнята на роботу нещодавно, може підтвердити свій страховий стаж? Чи може роботодавець отримати відомості з Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування?

Якщо застрахована особа протягом дванадцятимісячного періоду перед настанням страхового випадку мала страховий стаж, набутий у іншого роботодавця, то їй необхідно звернутись до органу Пенсійного фонду України за місцем своєї реєстрації для отримання довідки про підтвердження стажу при пред’явленні:

- паспорта,

- довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або свідоцтва про загальнообов’язкове соціальне страхування (пункт 3 розділу ІІІ Положення про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, затвердженого постановою Правління Пенсійного фонду України від 18.06.2014 № 10-1).

Роботодавці мають право отримувати інформацію лише про застрахованих осіб, які перебувають із ними в трудових відносинах, і виключно за період перебування особи в трудових відносинах із ними.

Джерело
Фонд соціального страхування України
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Інше
Теги:
Страхування , Трудові відносини

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі