Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Виплата дохідів у 2017 році: як звітувати "єдиннику"?

Як звітувати «єдиннику»-юрособі у разі виплати у 2017 році доходів нерезиденту-юрособі та дивідендів засновнику-юрособі?

У разі виплати доходу нерезиденту юрособа — платник єдиного податку за підсумками податкового (звітного) періоду, в якому здійснені такі виплати (рік), подає до контролюючих органів за своїм місцезнаходженням Декларацію з податку на прибуток із заповненими рядками 23 — 25 та додатком (додатками) ПН до Декларації у строки, встановлені для річного звітного періоду.

При виплаті дивідендів юридичною особою — платником єдиного податку на користь юридичних осіб сплачується авансовий внесок з податку на прибуток відповідно до положень п. 57.1-1 ПКУ.

За підсумками звітного періоду (кварталу, півріччя, трьох кварталів, року), у якому здійснюється виплата дивідендів та сплата авансових внесків з податку на прибуток, юридичні особи — платники єдиного податку подають декларацію з податку на прибуток та додаток АВ до неї з відповідними заповненими рядками щодо сплати авансового внеску.

Інші рядки Декларації, які використовуються для обчислення податку на прибуток, не заповнюються.

Зарахувати суму сплачених при виплаті дивідендів авансових внесків з податку на прибуток платники єдиного податку не можуть як в рахунок сплати єдиного податку, так і в рахунок зменшення податкового зобов'язання з податку на прибуток у разі переходу на загальну систему оподаткування. Про це податківцями зазначалося тут>>

Про податкові наслідки виплати дивідендів дивіться також тут та тут>>

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Доходи , Єдиний податок , Звітність , Нерезиденти

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі