У разі виплати доходу нерезиденту юрособа — платник єдиного податку за підсумками податкового (звітного) періоду, в якому здійснені такі виплати (рік), подає до контролюючих органів за своїм місцезнаходженням Декларацію з податку на прибуток із заповненими рядками 23 — 25 та додатком (додатками) ПН до Декларації у строки, встановлені для річного звітного періоду.
При виплаті дивідендів юридичною особою — платником єдиного податку на користь юридичних осіб сплачується авансовий внесок з податку на прибуток відповідно до положень п. 57.1-1 ПКУ.
За підсумками звітного періоду (кварталу, півріччя, трьох кварталів, року), у якому здійснюється виплата дивідендів та сплата авансових внесків з податку на прибуток, юридичні особи — платники єдиного податку подають декларацію з податку на прибуток та додаток АВ до неї з відповідними заповненими рядками щодо сплати авансового внеску.
Інші рядки Декларації, які використовуються для обчислення податку на прибуток, не заповнюються.
Зарахувати суму сплачених при виплаті дивідендів авансових внесків з податку на прибуток платники єдиного податку не можуть як в рахунок сплати єдиного податку, так і в рахунок зменшення податкового зобов'язання з податку на прибуток у разі переходу на загальну систему оподаткування. Про це податківцями зазначалося тут>>
Про податкові наслідки виплати дивідендів дивіться також тут та тут>>
Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!
Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!
Доступ до цього матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, авторизуйтесь.
Або зареєструйтесь , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.
Зареєструватись