Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Відображаємо операції з 7% ПДВ при поданні електронної зітності

Як при поданні звітності в електронному вигляді можна відображати операції з 7% ПДВ?

Така можливість передбачена у версії 1.30.37 програми «Податкова звітність» (OPZ),  в якій можна відображати операції з 7% ПДВ.

У цій версії програми, на виконання Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» від 27.03.2014 № 1166-VII, який набув чинності 01.04.2014, та на виконання листа Міністерства доходів і зборів України від 06.05.2014 року № 10295/7/99-99-19-04-02-17 «Про податок на додану вартість», внесено зміни до документів: 

J(F)0200114 – «Податкова декларація з податку на додану вартість (0110)»;

J(F)0215105 – «Розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (Д5)».

Тимчасово, до внесення змін до форм податкової звітності, в податковій декларації з податку на додану вартість з позначкою 0110 та у розшифровці податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (Д5), в яких відображаються операції з постачання/придбання лікарських засобів та медичних виробів, у полі «номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість» проставляється цифра «7». Така цифра проставляється незалежно від того, чи в декларації відображаються виключно операції з постачання лікарських засобів та медичних виробів, чи також відображаються операції з постачання/придбання інших товарів/послуг за іншими ставками податку на додану вартість.

Звертаємо увагу на те, що якщо у полі «номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість» Декларації з податку на додану вартість не проставити цифру «7», а залишити номер свідоцтва, то програма не зберігає суму ПДВ, відображену в колонці «Б» рядка 2.2 (у цій колонці зазначеного рядка тимчасово відображається сума ПДВ за ставкою 7%).

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
ДПІ у Деснянському районі м. Києва
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Електронна звітність , Звітність , Лікарські засоби , ПДВ

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі