• Посилання скопійовано

Як заповнити графи 1-4 розділу III Звіту 1-ВП при реалізації через власну роздрібну мережу?

Відвантажена вироблена продукція зазначається госпсуб’єктом у частині «Продукція/товари гр. 7-15 розділу І» розд. ІІІ Звіту №1-ВП. У графі 1 та графі 3 розд. ІІІ Звіту №1-ВП вказуються власні дані. У графі 2 та графі 4 розд. - власний код згідно з ЄДРПОУ

Податківці у підкатегорії 113.04 ЗІР пояснили, що Форма №1-ВП «Звіт про обсяги виробництва та обігу (у тому числі імпорту та експорту) спирту (у тому числі біоетанолу), спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах», Порядок заповнення форми №1-ВП «Звіт про обсяги виробництва та обігу (у тому числі імпорту та експорту) спирту (у тому числі біоетанолу), спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах» та Коди, одиниці виміру та види продукції/товару затверджені наказом Мінфіну від 18.06.2024 №296.

Відповідно до вимог розд. IV «Порядок заповнення розділу III «Обсяги отримання та відвантаження продукції/товарів» Порядку заповнення Звіту №1-ВП відвантажена власно вироблена продукція зазначається суб’єктом господарювання у частині «Продукція/товари гр. 7-15 розділу І» розд. ІІІ Звіту №1-ВП.

При цьому, у графі 1 «Найменування юридичної особи або власне ім’я, прізвище фізичної особи - підприємця постачальника» та графі 3 «Найменування юридичної особи або власне ім’я, прізвище фізичної особи - підприємця отримувача» розд. ІІІ Звіту №1-ВП вказуються власні дані (власне найменування або власне ім’я, прізвище фізичної особи – підприємця).

У графі 2 «Код згідно з ЄДРПОУ юридичної особи/ідентифікаційний (реєстраційний, обліковий) номер (код) нерезидента у країні реєстрації/реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія (за наявності) та номер паспорта фізичної особи - підприємця постачальника» та графі 4 «Код згідно з ЄДРПОУ юридичної особи/ідентифікаційний (реєстраційний, обліковий) номер (код) нерезидента у країні реєстрації/реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія (за наявності) та номер паспорта фізичної особи - підприємця отримувача» розд. ІІІ Звіту №1-ВП проставляється власний код згідно з ЄДРПОУ/ідентифікаційний (реєстраційний) номер облікової картки платника податків або серія (за наявності) та номер паспорта фізичної особи.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор: «Дебет-Кредит»

Джерело: Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «Звітність»