На наш погляд, потрібно уточнити додаток ГД та Звіт за 2023 рік. Оскільки помилки в одиницях виміру та кількісних показниках спотворюють інформацію про рух гуманітарної допомоги. А правильне відображення кількісних показників важливе для контролю цільового використання гуманітарної допомоги.
Тож потрібно подати уточнюючий Звіт з правильними показниками, які, фактично, не змінилися. У верхній частині Звіту позначка «Х» ставиться в рядку «Уточнюючий». У рядку №зазначається звітний рік, який уточнюється – 2023. І ставиться позначка «Х» в рядку «Рік». Всі інші показники заповнюються так само як і у Звіті, який уточнюється. Адже по суті в сумових показниках помилок не було.
Рядки блоку «Виправлення помилок», з 7 по 10, не заповнюються, адже помилок не було. В кінці Звіту ставиться позначка «+» про наявність додатка ГД. Фінзвітність до уточнюючого Звіту подавати не потрібно, адже показники цієї фінзвітності не змінилися.
В кінці Звіту проставляється дата його подання і дані, підпис керівника та бухгалтера.
Разом з уточнюючим Звітом подається уточнений додаток ГД, в якому також потрібно відобразити всі показники таким чином, як вони мали відображатися.
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!
Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.
Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 116 грн/міс
Передплатити