• Посилання скопійовано

Заповнення графи 11.1 повідомлення про участь у міжнародній групі компаній

Підприємство є учасником МГК і подає звіт "повідомлення про участь у міжнародній групі компаній" за 2021 рік. МГК не подає консолідовану звітність і не уповноважує інших учасників групи. Останнім днем фінансового року є 31 грудня. Який сукупний дохід МГК навести в графі 11.1 "Інформація щодо розміру сукупного консолідованого доходу МГК за фінансовий рік, що передує звітному": за 2020 рік чи за 2021 рік?

Відповідно до пп. 39.4.2 ПКУ, платники податків, які у звітному році здійснювали контрольовані операції, зобов’язані подавати до 1 жовтня року, що настає за звітним, звіт про контрольовані операції та повідомлення про участь у міжнародній групі компаній. З цього випливає, що в даному випадку звітний рік – це 2021 рік, а рік, що настає за звітним – 2022 рік.

Як зазначено у  пп. 39.4.2.2 ПКУ, повідомлення про участь у міжнародній групі компаній має містити, зокрема, інформацію щодо розміру сукупного консолідованого доходу міжнародної групи за фінансовий рік, що передує звітному, розрахованого згідно зі стандартами бухобліку, які застосовує материнська компанія групи.

Відповідно до п. 10 та п. 11 розділу ІІ Порядку№839, у графі 11 наводиться інформація щодо сукупного консолідованого доходу МГК за фінансовий рік, що передує звітному.

Тож на нашу думку, якщо звіт подається за 2021 рік, який закінчується 31 грудня 2021 року, то фінансовий рік, який передує звітному, буде 2020 рік, який закінчується 31 грудня 2020 року.

Також читайте тут та тут.

 

 

Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!

Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!

Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 122 грн/міс

Передплатити

Автор: Єгорова Юлія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «Звітність»

  • Чи потрібно зазначати мобілізованого працівника у рядку 103 єдиної звітності?
    Зазначення кількісних показників щодо працівників у новій єдиній звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ щодо штатного мобілізованого співробітника без зарплати. У звіті відображаємо його в Додатку 1, також вказуємо його в титульному аркуші в строках 101,102 та 107 (чоловіки). Чи правильно ми зазначаємо мобілізованого співробітника в звіті, зокрема, в рядку 107?
    Сьогодні 16:0941
  • Нюанси заповнення рядків 10, 10.1, 10.1.1 – 10.1.4, 10.2, 10.2.1 – 10.2.6 додатка 1 до декларації з рентної плати
    Як заповнюються рядки 10, 10.1, 10.1.1 – 10.1.4, 10.2, 10.2.1 – 10.2.6 додатка 1 до податкової декларації з рентної плати у разі реалізації видобутих корисних копалин (мінеральної сировини) товарної продукції гірничого підприємства із гірських порід, які класифікуються за кодами 2505, 2507 00, 2517 згідно з УКТ ЗЕД?
    15.08.20259
  • Облік відокремленого підрозділу та сплата ПДФО
    Підприємство зареєстроване в Києві. Орендує виробничий цех у Бучанському районі Київської області, де працюють співробітники. Чи потрібно повідомляти податкову про цей об'єкт (форма №20-ОПП)? Як правильно сплачувати та відображати у Додатку 4ДФ до Податкового розрахунку ПДФО та військовий збір за працівників цеху?
    15.08.202594
  • Хто складає додаткові описові примітки?
    Які саме підприємства повинні, крім форми фінансової звітності №5 "Примітки до річної фінансової звітності" ще складати описові примітки до річної фінансової звітності з поясненням, таблицями, графіками? Яким саме нормативний документ це передбачає?
    14.08.202517
  • Якого рівня код за КАТОТТГ зазначається у рядку 3 та яка інформація зазначається в колонці 3 і 6 дод. 4 - 1 до декларації з рентної плати?
    У рядку 3 додатка 4 - 1 зазначається код 4 рівня за КАТОТТГ. У колонці 3 Додатка зазначається цифровий код регіону, в якому використовується радіочастотний спектр. У колонці 6 «Коефіцієнт» зазначається понижувальний коефіцієнт 0,75 або підвищувальні коефіцієнти 1,2 та 1,4 до ставок рентної плати за користування радіочастотним спектром
    13.08.202519