Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Простій: ЄСВ та призупинення ТД – відображення в об’єднаній звітності

В березні-квітні 2022 р. підприємство знаходилось в зоні бойових дій. З 01.03.22 р. до 23.03.22 р. працівникам нараховано простій в розмірі 2/3, тому нарахована зарплата становить менше МЗП. Чи потрібно дораховувати ЄСВ? З 24.03.22 р. призупинено дію трудових договорів з працівниками, нарахування відсутні. Яку кількість к.д. відобразити у гр. 14 Додатку 1? Чи відображати призупинення трудових договорів у Додатку 5?

З 01.03.22 р. до 23.03.22 р. працівникам нараховано простій в розмірі 2/3, тому нарахована зарплата становить менше МЗП. Потрібно дораховувати ЄСВ?

Відповідно до ст. 34 КЗпП, простій – це зупинення роботи, викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою або іншими обставинами.

Згідно з вимогами ст. 113 КЗпП, час простою не з вини працівника, оплачується з розрахунку не нижче від двох третин тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу).

Оплата простою (що сталася не з вини працівника) входить до фонду додаткової заробітної плати (пп. 2.2.12 Інструкції № 5), тому сплата ЄСВ в мінімальному розмірі за цей період є обов'язковою (ч. 5 ст. 8 Закону про ЄСВ).

Тож, у березні 2022, в якому було оформлено простій працівникам, зайнятих за основним місцем роботи, сплата ЄСВ має бути не нижче мінімального страхового внеску. Отже, якщо сума нарахованого простою менше МЗП, то потрібно провести донарахування ЄСВ. При цьому сума ЄСВ нараховується на різницю між фактично нарахованим доходом і мінімальною заробітною платою та відображається у Додатку 1 об’єднаної звітності окремим рядком з кодом «13» у графі 09, а саме:

  • у графі 09 — код КТН «13;
  • у графі 18 — сума різниці між МЗП та фактично нарахованою сумою простою (тільки якщо вона менше МЗП);
  • у графі 20 — сума ЄСВ на зазначену різницю у графі 18.

 

З 24.03.22 р. призупинено дію ТД з працівниками, нарахування відсутні. Яку кількість календарних днів відобразити у гр. 14 Додатку 1 та чи відображати призупинення ТД у Додатку 5 об’єднаної звітності?

Жодної специфіки відображення в Додатку 1 об’єднаної звітності призупинення дії ТД з працівниками немає. Також враховуючи, що в березні окрім призупинення дії ТД був простій, то в графі 14 Додатку 1 потрібно зазначити 31 календарний день перебування працівника у трудових відносинах разом з нарахованою сумою простою та сумою ЄСВ,  оскільки трудові відносини між роботодавцем і працівником в цих випадках не припиняються, тобто:

  • у графі 08 — код КЗО «1» або «2» (якщо особа з інвалідністю);
  • у графі 14 — кількість к.днів у трудових відносинах у березні «31» (сукупно дні простою та дні призупинення дії ТД);
  • у графах 16 та 17 — сума нарахованого простою;
  • у графі 20 — сума ЄСВ нарахована на суму простою.

У Додатку 5 об'єднаної звітності інформація про призупинення дії ТД не відображається все по  тій же причині: трудові відносини між роботодавцем і працівником на цей час не припиняються.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 82 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Щербина Світлана
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Єдиний соціальний внесок , Трудові відносини , Єдина звітність

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі