Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Неоподатковуваний дохід в декларації про майновий стан

Директор підприємства оплачує освіту дитини-інваліда в школі з рахунку підприємства. Договір тристоронній: між школою, ТОВ та матір’ю дитини. Чи потрібно директору подавати в ДПС якусь декларацію про те, що має місце такий неоподатковуваний дохід?

Особа, яка отримує будь-який дохід, має подати податкову декларацію про майновий стан і доходи, затверджену Наказом МФУ від 17.12.2020 № 783.

В ситуації, що розглядається, директор, отримавши неоподатковуваний дохід у вигляді оплати за навчання дитини-інваліда, не зобов’язаний подавати декларацію про майновий стан і доходи.
У випадку, якщо директору потрібно буде задекларувати інший оподатковуваний дохід за звітний рік, то цей неоподатковуваний дохід також потрібно буде показати у рядках 1.1 та 1 декларації про майновий стан і доходи.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 82 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Щербина Світлана
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Звітність , ПДФО , Податкова звітність , Декларація

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі