Якщо помилку було виявлено до закінчення граничного строку подання звіту, виправити її простіше за все.
Ось чому варто подавати звіт не останнього дня. Адже якщо помилка була у неправильному складанні звіту — пропущено обов'язковий реквізит, не заповнено певний рядок, унаслідок чого загальний підсумок звіту не збігається із наведеними в ньому відомостями, — про це фахівці ПФУ часто зазначають під час самого подання звіту.
Особливо це стосується тих, хто подає звіт в електронній формі: у квитанції про прийняття звіту, зазвичай у другій, ПФУ наводить перелік помилок, яких страхувальник припустився, подаючи звіт. А отже, помилку буде знайдено до закінчення строку подання звіту, і її можна буде легко виправити.
Згідно з п. 5.1 Порядку №22-2, у такому разі страхувальник має право до закінчення терміну подання цього звіту повторно сформувати та подати звіт до органу ПФУ за місцем взяття на облік. Чинним при цьому вважається останній електронний або паперовий звіт, поданий страхувальником до закінчення термінів подання звіту.
Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!
Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!
Доступ до цього матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, авторизуйтесь.
Або зареєструйтесь , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.
Зареєструватись