Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Декларацію про валютні цінності у 2019 році подавати не потрібно

Як потрібно подавати декларація про валютні цінності: окремо за кожний квартал чи накопичувально?

Податківці у підкатегорії 114.04 «ЗІР» нагадують, що 7 лютого 2019 року введено в дію Закон про валюту. Відповідно з зазначеної дати втратив чинність Декрет КМУ від 19.02.1993 року №15-93. До того ж згідно з ч. 1 п. 3 ст. 16 «Прикінцевих та перехідних положень» Закону про валюту припинено дію Указу Президента України №319/94.

Вимоги щодо декларування наявних у резидентів валютних цінностей та майна, яке знаходяться за межами України, передбачалися ст. 9 Декрету №15-93 та ст. 1 Указу № 319. Положення Закону про валюту вже не містять вимог щодо такого декларування.

Тому суб’єкти ЗЕД-діяльності незалежно від форм власності та обраної системи оподаткування декларацію про валютні цінності, доходи та майно за звітні періоди, починаючи з 1 кварталу 2019 року, не подають. Останнім періодом, за який необхідно було подавати декларацію, є 2018 рік станом на 01.01.2019 р.

 

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Степанов Михаил
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Валюта , Звітність , Декларація

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі