Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Як заповнити зворотній бік авансового звіту?

Директор сплатив власні кошти за програмну продукцію 1С, за рахунок №1 від 30.01.2019 р. через касу банку, за квитанцію №2 від 04.02.2019 р. в сумі 2 000 грн (до неї включено банківську послугу 20 грн). Як заповнити зворотній бік авансового звіту та які документи до нього додавати?

Щодо подання документів до авансового звіту, то у п. 20 Положення №148 зазначено, що фізособи - довірені особи установ/підприємств - юросіб, які відповідно до законодавства України одержали готівку з поточного рахунку із застосуванням корпоративного електронного платіжного засобу або особистого електронного платіжного засобу, використовують її за призначенням без оприбуткування в касі. Зазначені довірені особи подають до бухгалтерії установи/підприємства звіт про використання готівки разом із підтвердними документами в установлені строки і порядку, визначені для підзвітних осіб законодавством України, а також документи про одержання готівки з поточного рахунку (чек банкомата, копія видаткового ордера, довідки за встановленими формами, сліп, квитанція торговельного термінала) разом з невитраченим залишком готівки.

Разом зі Звітом подаються оригінали первинних і розрахункових/платіжних документів, які підтверджують факт придбання товарів (робіт, послуг). У даному випадку документом, що свідчить про оплату грошових коштів за програмну продукцію, буде саме квитанція банку, в тому числі і на суму комісії банку. До квитанції слід також додати і оригінал рахунку, який було оплачено.

Приклад заповнення зворотного боку авансового звіту

         

N з/п

Дата  документа

Кому, за що і на підставі якого документа заплачено 

Сума    (грн, коп.)

Дебет рахунку

1

04.02.2019

ТОВ «ААА», за програмну продукцію 1С на підставі квитанції №2 від 04.02.2019 р., згідно рахунку №1 від 30.01.2019 р.

2000,00

154

2

04.02.2019

Послуги банку на підставі квитанції №2 від 04.02.2019 р.

20,00

92

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                         Усього

  2020,00

 

         
         

Підпис підзвітної особи _______________________

_04.02.2019__ року

 

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Єгорова Юлія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Звітність

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі