Головна Усі консультації Оподаткування Фиксований с/г податок

Залучення сторонніх організацій не впливає на статус платника ФСП

Чи втрачається статус платника ФСП, якщо сільгосппродукція вирощена із залучення техніки та працівників сторонніх організацій?

Залучення техніки та працівників сторонніх організацій для виконання сільгоспробіт ніяким чином не впливає на платника ФСП, якщо ним витримано всі вимоги, необхідні для набуття і підтвердження статусу платника ФСП, а саме:


- юрособа займається виробництвом сільгосппродукції та/або розведенням, вирощуванням та виловом риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках та водосховищах) та її переробкою на власних чи орендованих потужностях, у тому числі власновиробленої сировини на давальницьких умовах, та здійснює операції з її постачання;

- у наявності знаходиться об’єкт оподаткування, зокрема, площі сільгоспугідь (ріллі, сіножатей, пасовищ та багаторічних насаджень), та/або землі водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ);

- частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік перевищує 75%.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
ДФС у Дніпропетровській області
Рубрика:
Оподаткування / Фиксований с/г податок
Теги:
Сільське господарство

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі