Головна Усі консультації Держрегулювання Інше

Як вплинути на володільця бази персональних даних, який безпідставно заперечує наявність у нього персональних даних

Які заходи впливу можна застосовувати до володільця бази персональних даних, який безпідставно заперечує наявність у нього персональних даних, що належать суб'єкту?

Відповідно до статей 22 та 23 Закону України «Про захист персональних даних» Державна служба України з питань захисту персональних даних є центральним органом виконавчої влади, який здійснює контроль за додержанням законодавства про захист персональних даних.

Також, ДСЗПД у межах повноважень, визначених Положенням про Державну службу України з питань захисту персональних даних, затвердженим Указом Президента України від 06.04.2011 №390, проводить виїзні та безвиїзні перевірки володільців та (або) розпорядників баз персональних даних; складає адміністративні протоколи про виявлені порушення законодавства у сфері захисту персональних даних; передає правоохоронним органам матеріали про виявлені порушення у сфері захисту персональних даних тощо.

Крім того, з 1 січня 2012 року набирає чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних» від 02.06.2011 № 3454-VI, яким встановлюється адміністративна та кримінальна відповідальність за порушення законодавства про захист персональних даних.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
Державна служба України з питань захисту персональних даних
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Персональні дані

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі