Головна Усі консультації Оподаткування Фиксований с/г податок

Платниками фіксованого податку можуть бути лише юрособи

Чи може фізична особа — підприємець бути платником ФСП у разі якщо площі сільськогосподарських угідь надано йому у користування на умовах суборенди?

Відповідно до п. 301.1 ст. 301 глави 2 розділу ХIV Податкового кодексу платниками ФСП з урахуванням обмежень, встановлених п. 301.6 цієї статті, можуть бути сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільського-сподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75%.


 

Згідно з пп. 14.1.235 п. 14.1 ст. 14 розділу І Податкового кодексу сільськогосподарський товаровиробник для цілей глави 2 розділу XIV цього Кодексу — юридична особа незалежно від організаційно-правової форми, яка займається виробництвом сільськогосподарської продукції та/або розведенням, вирощуванням та виловом риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках та водосховищах) та її переробкою на власних чи орендованих потужностях, у тому числі власновиробленої сировини на давальницьких умовах, та здійснює операції з її постачання.

Отже, платниками ФСП можуть бути лише юридичні особи за умови дотримання ними вимог, передбачених Податковим кодексом.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
Вісник. Офіційно про податки
Рубрика:
Оподаткування / Фиксований с/г податок
Теги:
Фіксований с/г податок

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі