Головна Усі консультації Оподаткування Фиксований с/г податок

Термін реєстрації новоствореного сільгосппідприємства

З якого часу має можливість новоутворене сільськогосподарське підприємство зареєструватися платником сільськогосподарського податку?

Відповідно до п. 301.5 ст. 301 Податкового кодексу України, зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), новоутворені сільськогосподарські товаровиробники можуть бути платниками податку з наступного року, якщо частка сільськогосподарського товаровиробництва, отримана за попередній податковий (звітний) рік, дорівнює або перевищує 75%.


При цьому згідно з п. 305.3 ст. 305 ПКУ попередній податковий (звітний) рік для новоутворених сільськогосподарських товаровиробників — це період з дня державної реєстрації до 31 грудня того самого року.

 

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
ДФС у Херсонській області
Рубрика:
Оподаткування / Фиксований с/г податок
Теги:
Підприємці , Сільське господарство , Фіксований с/г податок

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі