Головна Усі консультації Оподаткування Акцизи

Безалкогольні напої у звіті №1-ОА не відображаються

Чи необхідно у звіті №1-ОА зазначати обсяг безалкогольних напоїв з вмістом алкоголю менше 0.5% (ЗЕД продукції 2202 90 10 00)? Якщо так, то з яким кодом?

Порядком №49 затверджено, що звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі подають суб’єкти господарювання, які одержали ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями, незалежно від форми власності до органів ДФС за основним місцем обліку в електронній формі.

В даному звіті зазначаються обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв. В свою чергу, згідно пп. 14.1.5 ПКУ алкогольні напої - продукти, одержані шляхом спиртового бродіння цукровмісних матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів з вмістом спирту етилового понад 0,5% об'ємних одиниць, які зазначені у товарних позиціях 2203, 2204, 2205, 2206, 2208 згідно з УКТ ЗЕД, а також з вмістом спирту етилового 8,5% об’ємних одиниць та більше, які зазначені у товарних позиціях 2103 90 30 00, 2106 90 згідно з УКТ ЗЕД.

Враховуючи вищезазначене можна зробити висновок, що суми придбання та реалізації безалкогольних напоїв з вмістом алкоголю менше 0,5% у звіті за формою 1-ОА не відображаються. 

 

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Станіслав Горбовцов
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / Акцизи
Теги:
Акциз , Алкоголь , Звітність

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі