Головна Усі консультації Оподаткування Акцизи

Реєстрація акцизного складу: чи подавати ф. №20-ОПП?

Якщо реєструється акцизний склад, чи треба подати форму №20-ОПП?

З 1 травня 2019 року було введено Реєстр платників акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового, за допомогою якого буде здійснюватися реєстрація платників акцизного податку-розпорядників акцизних складів/акцизних складів пересувних, акцизних складів/акцизних складів пересувних. Отже, суб'єкти господарювання, які відповідатимуть визначенню платників податку з 1 липня 2019 року, зобов'язані до 1 липня 2019 року зареєструватися платниками податку та зареєструвати усі акцизні склади, розпорядниками яких такі платники податку будуть станом на 1 липня 2019 року.

А кожен такий акцизний склад — це об'єкт, пов'язаний із оподаткуванням. Тому податківці наголошують: у вас з'явився новий акцизний склад, ви переїхали чи хочете закрити старий — не забудьте повідомити про це контролюючі органи за місцем податкової «прописки». Для цього знадобиться форма №20-ОПП, тобто Повідомлення про об'єкти оподаткування або об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, або через які ведеться діяльність.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / Акцизи
Теги:
Акциз , Реєстрація , Акцизний склад

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі