Відповідно до оновленої ст. 15 Закону №481, а саме новою частиною 43, суб'єкти господарювання, що здійснюють зберігання пального, яке не реалізовується іншим особам і використовується виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки, копії зазначених документів не подають. Такі суб'єкти господарювання у заяві зазначають про використання пального для потреб власного споживання чи переробки, загальну місткість резервуарів, що використовуються для зберігання пального, та їх фактичне місцезнаходження, а також фактичне місцезнаходження ємностей, що використовуються для зберігання пального.
У Законі №481 не сказано, що для такого випадку слід подавати якусь окремо визначену форму заяви на отримання ліцензії за спрощеною процедурою. А судячи із тексту Закону №481 - при згадці слова «заява» у разі із ліцензуванням зберігання пального, то мова про одну й ту ж форму заяви.
Зазначимо, що законодавством не передбачено затвердження форм заяв для отримання ліцензій на право оптової або роздрібної торгівлі пальним, або на право зберігання пального. Такі заяви надаються органу ліцензування у довільній формі.
Втім ДПС розроблено рекомендовані форми заяв для отримання ліцензій на виробництво, зберігання, оптовий та роздрібний продаж пального. Знайти ці форми можна тут.
У пригоді також стануть роз’яснення податківців у листі від 30.05.2019 р. №17014/7/99-99-12-01-01-17 та ІПК від 27.11.2019 р. №1589/6/99-00-04-01-01-15/ІПК.
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!
Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.
Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 116 грн/міс
Передплатити