Головна Усі консультації Держрегулювання Ліцензії і дозволи

Ліцензія за спрощеною процедурою: яка форма заяви на її отримання?

Чи змінено форму Заяви щодо ліцензії на право зберігання пального в зв'язку із прийняттям Закону №481 з Проектом №2317, яким доповнено ст. 15 Закону №481 щодо отримання ліцензії за спрощеною процедурою?

Відповідно до оновленої ст. 15 Закону №481, а саме новою частиною 43, суб'єкти господарювання, що здійснюють зберігання пального, яке не реалізовується іншим особам і використовується виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки, копії зазначених документів не подають. Такі суб'єкти господарювання у заяві зазначають про використання пального для потреб власного споживання чи переробки, загальну місткість резервуарів, що використовуються для зберігання пального, та їх фактичне місцезнаходження, а також фактичне місцезнаходження ємностей, що використовуються для зберігання пального.

У Законі №481 не сказано, що для такого випадку слід подавати якусь окремо визначену форму заяви на отримання ліцензії за спрощеною процедурою. А судячи із тексту Закону №481  - при згадці слова «заява» у разі із ліцензуванням зберігання пального, то мова про одну й ту ж форму заяви.

Зазначимо, що законодавством не передбачено затвердження форм заяв для отримання ліцензій на право оптової або роздрібної торгівлі пальним, або на право зберігання пального. Такі заяви надаються органу ліцензування у довільній формі.

Втім ДПС розроблено рекомендовані форми заяв для отримання ліцензій на виробництво, зберігання, оптовий та роздрібний продаж пального. Знайти ці форми можна тут.

У пригоді також стануть роз’яснення податківців у листі від 30.05.2019 р. №17014/7/99-99-12-01-01-17 та ІПК від 27.11.2019 р. №1589/6/99-00-04-01-01-15/ІПК.

 

 

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Катерина Калашян
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / Ліцензії і дозволи
Теги:
Акциз , Ліцензія , Пальне

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі