Головна Усі консультації Суспільство і життя Суспільство, події

Особливості подання декларації громадянами, які виїздять за кордон на постійне місце проживання

Які особливості подання декларації громадянами, які виїздять за кордон на постійне місце проживання?

Згідно з пунктом 179.3 статті 179 розділу IV «Податок на доходи фізичних осіб» Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI платники податку - резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані подати до органу державної податкової служби податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.


Орган державної податкової служби протягом 30 календарних днів після надходження податкової деклараціїзобов'язаний перевірити визначене податкове зобов'язання, сплату належної суми податку і видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов'язань з цього податку, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур.

Форма такої довідки встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.

Порядок застосування цього пункту визначається Кабінетом Міністрів України.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
ДПІ у Оболонському районі м.Києва ДПС
Рубрика:
Суспільство і життя / Суспільство, події
Теги:
ПДФО , Суспільство , Декларація

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі